Dlaczego zaleca się Ubezpieczenie zdrowotne dla osób podróżujących do USA?

Oto cztery powody, dla których każdy podróżujący do Stanów Zjednoczonych powinien kupić polisę ubezpieczeniową dla odwiedzających.

Autor: Chiranth Natraj

Goście z całego świata przyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych ze względu na różne atrakcje. Przyciąga ludzi ze wszystkich zakątków świata, oferując lepszą jakość życia i mnóstwo możliwości dążenia do lepszej przyszłości.

Z tego powodu kraj jest wymarzonym celem dla większości ludzi.

Jednak podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych czuje się magicznie, bycie zmuszonym do pójścia do szpitala w kraju może być tak traumatyczne, jak drogie. Dlatego zakup ubezpieczenia zdrowotnego Gościa przed rezerwacją biletów do USA zawsze staje się o wiele ważniejsze, jeśli nie jest to konieczne.

Co to jest Ubezpieczenie zdrowotne?

Visitor Health Insurance to specjalny rodzaj ubezpieczenia, który pokrywa większość kosztów leczenia w nagłych wypadkach poniesionych przez odwiedzającego, podczas wizyty w kraju w celach turystycznych, biznesowych lub tymczasowo w jakimkolwiek innym celu. Odwiedzający jest zdefiniowany jako każdy, kto nie jest stałym rezydentem kraju; stąd, odwiedzający ubezpieczenie zdrowotne nie jest oferowane przez rząd. Prywatne firmy zwykle zapewniają to plany ubezpieczenia zdrowotnego odwiedzającym osobom lub firmom, które są następnie naliczane rocznie, miesięcznie lub codziennie.

Dlaczego ubezpieczenie Gości jest ważne?

Dla większości ludzi na całym świecie może to być mylące do pewnego stopnia Opieka zdrowotna w USA nie jest bezpłatna. I to nie tylko dla obcokrajowców, to samo dla lokalnych mieszkańców, jak również.

Jeśli chodzi o wydatki, średni Szpital kosztuje około $2,607 dziennie w całych Stanach Zjednoczonych, z Kalifornią stojącą na szczycie w $3,726 dziennie. Wyoming, Najtańszy na liście, wynosi około $1,383. A w przypadku, gdy zostaniesz w łóżku na noc, staje się jeszcze bardziej kosztowne

Liczby te są alarmujące, nawet dla rodzin mieszkających w USA, wyobraź sobie, jak by się czuli odwiedzający, gdyby musieli tyle zapłacić.

Dzieje się tak, ponieważ nie ma standardowych systemów, które określają, co szpital powinien pobierać za określoną usługę lub procedurę – w tym koszt diagnozy, szpitalne ceny, testy laboratoryjne, rentgenowskie, operacje, i leki, jak również.

Nikt nie chce płacić tak wyniszczającej kwoty pieniędzy. Dlatego ubezpieczenie zdrowotne jest powszechnie zalecane w przypadku podróży do USA.

Dlaczego ubezpieczenie zdrowotne odwiedzających jest obowiązkowe w USA?

Medycyna w USA jest droga: pierwszym powodem, dla którego zdecydowanie powinieneś wykupić ubezpieczenie zdrowotne podczas podróży do USA, jest jego koszt. Jak każdy inny Wydział, Medycyna i szpitale też są tam bardzo drogie.
Unikaj zamieszania związanego z nowym ekosystemem medycznym: USA to inny kraj. Nie masz tam swojego lekarza rodzinnego, gotowego do pomocy w nagłych przypadkach. W takich sytuacjach ubezpieczyciele mogą Ci pomóc. Dostawcy ci mają powiązania z różnymi organizacjami PPO lub preferowanymi dostawcami, które obejmują dużą liczbę szpitali i lekarzy w ich sieci. W związku z tym, gdy wystąpi nagły wypadek, wystarczy spojrzeć na listę i skontaktować się z pomocą medyczną w swojej lokalizacji.
Unikaj płacenia z kieszeni: zazwyczaj lekarze i szpitale w sieci PPO mogą wystawić rachunek bezpośrednio firmie ubezpieczeniowej. W związku z tym nie musisz płacić z góry i składać dokumentów dotyczących zwrotu kosztów.
Chroń swoją całą rodzinę: polisy ubezpieczeniowe dla odwiedzających można kupić dla siebie lub obejmować całą rodzinę. W związku z tym nie musisz się martwić o jakąkolwiek chorobę lub wypadek z członkami rodziny podczas pobytu.
Dzięki tym informacjom mamy nadzieję, że w pełni wykorzystasz swoją podróż i poznasz nowe miejsca bez obaw o swoje zdrowie. Możesz również przejrzeć ostatni artykuł dotyczący ubezpieczenia odwiedzających z covid-19.

Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące powyższych punktów, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *