Jak COVID-19 wpłynął na indyjską branżę hotelarską i turystyczną

Dwa lata temu pandemia COVID-19 nadeszła jak burza i od tamtej pory nic nie było takie samo. Branża hotelarstwa i Turystyki w Indiach, wraz ze wszystkimi innymi, został zmuszony do przemyślenia, restrukturyzacji i rebrandingu i dostosowania się do nowej normy, aby zapewnić przetrwanie. Z powszechnymi i niekończącymi się ograniczeniami podróżowania oraz rosnącym obawą przed bezpieczeństwem i zdrowiem, branża hotelarska i turystyczna musiała wrócić silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Kraj tak bogaty i zróżnicowany kulturowo, jak nasz, co roku odnotowywał znaczny napływ turystów. Duża część hoteli i kurortów pochłonęła tych przychodzących turystów i miała wiadomości, które im odpowiadały. Jednak po wystąpieniu pandemii to się zmieniło. Nastąpiła stopniowa zmiana w kierunku cateringu dla gości krajowych i tego, czego pragną. Dla turystów krajowych, nieruchomość, która naprawdę kanały i odzwierciedla istotę swojej lokalizacji w wystroju, otoczeniu i żywności wyróżnia się bardziej niż ogólna estetyka nowoczesna. Szukają bezpiecznej, spokojnej przestrzeni, w której mogą zanurzyć się w kulturze regionu, a jednocześnie mieć samotność.

Kolejną istotną zmianą wywołaną przez pandemię w branży hotelarskiej była skłonność do zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska praktyk. Masy są teraz bardziej świadome konsekwencji ludzkich zachowań dla teraźniejszości i przyszłości planety, a także naszych przyszłych pokoleń. To kolektywne przebudzenie doprowadziło konsumentów do spojrzenia na Firmy oraz ich wartości i praktyki z dokładnym obiektywem. Branża hotelarska jest wpływowym przemysłem pod względem swojego wpływu. Właściwości muszą ponownie sprawdzić swoje protokoły i ustanowić nowe, aby oczyścić swój ślad. Organizacja, która dba o planetę i jej mieszkańców i wie, jak skutecznie komunikować się, wyróżnia się i ustanawia wiarygodność.

Podróże zawsze będą nieodzowną częścią społeczeństwa, jednak obecnie istnieje niesamowita ilość badań, które idą do jego planowania. Aby przejść przez etap planowania i wyłonić się jako wybór turystów, firmy muszą być o krok przed potrzebami turystów i mieć bezproblemową działalność. Większość renomowanych hoteli i kurortów rozumie sposób myślenia konsumentów i wyposaża swoje nieruchomości we wszystko, co niezbędne do zapewnienia gościom bezpieczeństwa, komfortu i spokoju. Wszystkie ich właściwości pan-Indie, wykorzystać istotę lokalizacji i są wzorowane na bezproblemowo wtopić się w nim. Mają najwyższe środki bezpieczeństwa i higieny na miejscu i zapewniają wystarczającą przestrzeń i doświadczenia dla gości, aby być pochłonięte w okopach Natury i samotności.

Dzięki COVID-19 Świat, jaki znamy, nigdy nie będzie taki sam jak wcześniej. Żyjemy w nowej normalności, a aby rozwijać się naprzód, musimy zrozumieć, czego szukają konsumenci i znaleźć najlepszy możliwy sposób, aby to zaoferować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *