Kamala Harris rozpoczyna Światowy Tydzień kosmosu pokazem dla dzieci

Wiceprezydent Kamala Harris rozpoczęła w czwartek Światowy Tydzień przestrzeni kosmicznej nowym specjalnym programem na YouTube „Get Curious with Vice President Harris”, zachęcającym dzieci do” ciekawości ” kosmosu.

Rozpoczęty Październik 7 o 6 rano PT / 9 rano ET, na kanale YouTube NASA i aplikacji YouTube Kids, show śledzi grupę szczęśliwych dzieci, gdy spotykają Harris w jej rezydencji w Obserwatorium Marynarki Wojennej USA w Waszyngtonie.

Razem udają się na polowanie na śmieci z wskazówkami dostarczonymi przez astronautę NASA Shane 'a Kimbrough’ A Z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej-wynika z informacji prasowej na YouTube.

„Moja mama była naukowcem. Zabierała nas ze sobą do laboratorium w weekendy i po szkole, ponieważ musiała pracować przez wiele godzin”, powiedziała dzieciom o swojej urodzonej w Indiach matce Shyamali Gopalan, badaczce raka.

„Uwielbiam ideę odkrywania nieznanego” „Nauczymy się tak wiele, ponieważ coraz bardziej jesteśmy ciekawi i zainteresowani potencjałem odkryć i pracą, jaką możemy wykonać w kosmosie. To jedna z rzeczy, z których jestem najbardziej podekscytowany.”

„Jesteśmy na Księżycu, aby pracować z wiceprezydentem Harrisem nad tą ekscytującą ofertą specjalną, która zachęca dzieci do zadawania pytań i odkrywania kosmosu”, powiedziała Nadine Zylstra, głowa rodziny, Nauka i wpływ na oryginały YouTube.

„Podtrzymując nasze zaangażowanie w inspirowanie zainteresowań i naukę dzieci, ten specjalny program zapewnia wysokiej jakości programy edukacyjne dla naszych młodych widzów na całym świecie-i to całkiem fajnie, że wiceprezydent Stanów Zjednoczonych i astronauta Shane Kimbrough pomagają nam w tym.”

W „Get Curious with Vice President Harris” młodzi odkrywcy odwiedzają Obserwatorium marynarki wojennej, aby spotkać się z Harris i omówić jej rolę wiceprezydenta i szefa Narodowej Rady kosmicznej, a także cuda kosmosu.

Uczniowie są wysyłani w podróż po obserwatorium; na każdym przystanku otrzymują nową wskazówkę od astronauty NASA Shane Kimbrough, która pomaga im znaleźć kawałek układanki. Wciąż odkrywają nowe elementy układanki, dopóki nie mają wszystkich narzędzi potrzebnych do teleskopu DIY.

Dzieci i widzowie w domu dowiadują się trochę o Harris i jej pasji do nauki, o tym, jak Obserwatorium Marynarki Wojennej określa i precyzyjnie mierzy czas dla kraju oraz jak stworzyć własny prosty teleskop do patrzenia na Gwiazdy.

„Przez to doświadczenie z tego świata, dzieci odkryją wszystkie fajne rzeczy można odkryć, jeśli po prostu’ dostać ciekawy!””YouTube powiedział.

Jako szef Narodowej Rady przestrzeni kosmicznej, Harris jest zaangażowany w rozwój edukacji STEM i inspirowanie dzieci naszego narodu do odkrywania otaczającego ich świata, powiedział w komunikacie.

Rada, oprócz promowania STEM, skupi swoje wysiłki na zapewnieniu, aby ludzie czerpali korzyści z działań kosmicznych, które zwiększają nasze naukowe zrozumienie ziemi i wszechświata, umożliwiają bezpieczeństwo narodowe i stwarzają możliwości gospodarcze.

Wyprodukowany przez Sinking Ship Entertainment, „Get Curious with Vice President Harris” jest najnowszym dodatkiem do oryginałów YouTube skupionych na dzieciach i rodzinie.

Poprzednie pokazy to wielokrotnie nagradzany „Lockdown” i najnowsze hity, takie jak” BookTube Jr.”,” the Workout Badges”,” Growing with Lottie Dottie”,” Kid Correspondent”,” Break the Record”,” Super Sema”, „Pinkfong Wonderstar”, „Sherwood”, „We Are Savvy”, „Hyperlinked”,” Fruit Ninja Frenzy Force”, „Kings of Atlantis” i ” DanTDM tworzy dużą scenę.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *